S8AS-24006
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S8AS-24006
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 4X24V 240W
Foi de date: S8AS-24006.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 94 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S8AS-24006
Număr parc S8AS-24006 Producător Omron Automation & Safety
Descriere AC/DC CONVERTER 4X24V 240W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94 pcs Fișa cu date S8AS-24006.pdf
Tensiune - ieșire 4 24V Tensiune - ieșire 3 24V
Tensiune - ieșire 2 24V Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.30" L x 5.19" W x 4.53" H (160.0mm x 131.8mm x 115.0mm)
Serie S8AS Putere (Wați) 240W
Alte nume S8AS-24006-ND
S8AS/24006
S8AS24006
Z10046
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 6 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 80% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 6 Output 24V 24V 24V 24V 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A Aprobări CE, cULus, cURus, VDE
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
NMP1K2-E##KKH-00
NMP1K2-E##KKH-00
Producători: MEAN WELL
Descriere: NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
In stoc: 186 pcs
Descarca: NMP1K2-E##KKH-00.pdf
RFQ
S8AWF
S8AWF
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V