PBA150F-15
CoselCosel
PBA150F-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA150F-15
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: PBA150F-15.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 752 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA150F-15
Număr parc PBA150F-15 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 752 pcs Fișa cu date PBA150F-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Serie PBA Putere (Wați) 150W
Alte nume 1776-1459 Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 87% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA150F-12-VN
PBA150F-12-VN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 634 pcs
Descarca: PBA150F-12-VN.pdf
RFQ
PBA150F-15-CN
PBA150F-15-CN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 608 pcs
Descarca: PBA150F-15-CN.pdf
RFQ
PBA150F-12-V
PBA150F-12-V
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 647 pcs
Descarca: PBA150F-12-V.pdf
PBA150F-12-RT
PBA150F-12-RT
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 683 pcs
Descarca: PBA150F-12-RT.pdf
PBA150F-15-D16N
PBA150F-15-D16N
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 638 pcs
Descarca: PBA150F-15-D16N.pdf
PBA150F-12-TN
PBA150F-12-TN
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 687 pcs
Descarca: PBA150F-12-TN.pdf
PBA150F-15-CRN
PBA150F-15-CRN
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 578 pcs
Descarca: PBA150F-15-CRN.pdf
PBA150F-15-CT
PBA150F-15-CT
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 628 pcs
Descarca: PBA150F-15-CT.pdf
PBA150F-15-CN1
PBA150F-15-CN1
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 487 pcs
Descarca: PBA150F-15-CN1.pdf
PBA150F-12-T
PBA150F-12-T
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 560 pcs
Descarca: PBA150F-12-T.pdf
PBA150F-15-C
PBA150F-15-C
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 567 pcs
Descarca: PBA150F-15-C.pdf
PBA150F-12-RV
PBA150F-12-RV
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 603 pcs
Descarca: PBA150F-12-RV.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW