WFH330L250J
OhmiteOhmite
WFH330L250J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WFH330L250J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 250 OHM 5% 330W
Foi de date: WFH330L250J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile WFH330L250J
Număr parc WFH330L250J Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 250 OHM 5% 330W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6958 pcs Fișa cu date WFH330L250J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 11.024" L x 2.008" W (280.00mm x 51.00mm) Serie WFH
Rezistenţă 250 Ohms Putere (Wați) 330W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Rectangular Case
Temperatura de Operare -40°C ~ 220°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.496" (12.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 250 Ohms ±5% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound