WFH330L1R0KE
OhmiteOhmite
WFH330L1R0KE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WFH330L1R0KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 1 OHM 10% 330W
Foi de date: WFH330L1R0KE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WFH330L1R0KE
Număr parc WFH330L1R0KE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 1 OHM 10% 330W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1923 pcs Fișa cu date WFH330L1R0KE.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 11.024" L x 2.008" W (280.00mm x 51.00mm) Serie WFH
Rezistenţă 1 Ohms Putere (Wați) 330W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Rectangular Case
Temperatura de Operare -40°C ~ 220°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.496" (12.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1 Ohms ±10% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound