TDH35P33R0JE
OhmiteOhmite
TDH35P33R0JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TDH35P33R0JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 33 OHM 5% 35W DPAK
Foi de date: TDH35P33R0JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TDH35P33R0JE
Număr parc TDH35P33R0JE Producător Ohmite
Descriere RES SMD 33 OHM 5% 35W DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10636 pcs Fișa cu date TDH35P33R0JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor DPAK Dimensiune / Dimensiune 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Serie TDH35 Rezistenţă 33 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.185" (4.70mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 33 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film