TDH35P33R0J
OhmiteOhmite
TDH35P33R0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TDH35P33R0J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 33 OHM 5% 35W DPAK
Foi de date: TDH35P33R0J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TDH35P33R0J
Număr parc TDH35P33R0J Producător Ohmite
Descriere RES SMD 33 OHM 5% 35W DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3559 pcs Fișa cu date TDH35P33R0J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor DPAK Dimensiune / Dimensiune 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Serie TDH35 Rezistenţă 33 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.185" (4.70mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 33 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TDH35P25R0JE
TDH35P25R0JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 25 OHM 5% 35W DPAK
In stoc: 8098 pcs
Descarca: TDH35P25R0JE.pdf
RFQ
TDH35P33R0JE
TDH35P33R0JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 33 OHM 5% 35W DPAK