TCH35P51R0JE
OhmiteOhmite
TCH35P51R0JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCH35P51R0JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 51 OHM 35W 5% TO220
Foi de date: TCH35P51R0JE.pdf
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCH35P51R0JE
Număr parc TCH35P51R0JE Producător Ohmite
Descriere RES 51 OHM 35W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14785 pcs Fișa cu date TCH35P51R0JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serie TCH Rezistenţă 51 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 51 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TCH35P51R0J
TCH35P51R0J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 51 OHM 35W 5% TO220