TCH35P47R0JE
OhmiteOhmite
TCH35P47R0JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCH35P47R0JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 47 OHM 35W 5% TO220
Foi de date: TCH35P47R0JE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TCH35P47R0JE
Număr parc TCH35P47R0JE Producător Ohmite
Descriere RES 47 OHM 35W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12908 pcs Fișa cu date TCH35P47R0JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serie TCH Rezistenţă 47 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 47 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film