TCH35P220RJE
OhmiteOhmite
TCH35P220RJE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCH35P220RJE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 220 OHM 35W 5% TO220
Foi de date: TCH35P220RJE.pdf
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCH35P220RJE
Număr parc TCH35P220RJE Producător Ohmite
Descriere RES 220 OHM 35W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11773 pcs Fișa cu date TCH35P220RJE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serie TCH Rezistenţă 220 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 220 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TCH35P1R00JE
TCH35P1R00JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 1 OHM 35W 5% TO220
In stoc: 13376 pcs
Descarca: TCH35P1R00JE.pdf
RFQ
TCH35P2K00JE
TCH35P2K00JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 2K OHM 35W 5% TO220
In stoc: 18945 pcs
Descarca: TCH35P2K00JE.pdf
RFQ
TCH35P220RJ
TCH35P220RJ
Descriere: RES 220 OHM 35W 5% TO220