TCH35P1R50JE
OhmiteOhmite
TCH35P1R50JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCH35P1R50JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 1.5 OHM 35W 5% TO220
Foi de date: TCH35P1R50JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCH35P1R50JE
Număr parc TCH35P1R50JE Producător Ohmite
Descriere RES 1.5 OHM 35W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14775 pcs Fișa cu date TCH35P1R50JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serie TCH Rezistenţă 1.5 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 1.5 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TCH35P1K00JE
TCH35P1K00JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 1K OHM 35W 5% TO220
In stoc: 14522 pcs
Descarca: TCH35P1K00JE.pdf
RFQ
TCH35P22R0JE
TCH35P22R0JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 22 OHM 35W 5% TO220
In stoc: 11241 pcs
Descarca: TCH35P22R0JE.pdf
RFQ
TCH35P1R50J
TCH35P1R50J
Descriere: RES 1.5 OHM 35W 5% TO220