TA205PA10R0J
OhmiteOhmite
TA205PA10R0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA205PA10R0J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 10 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: TA205PA10R0J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA205PA10R0J
Număr parc TA205PA10R0J Producător Ohmite
Descriere RES 10 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 46262 pcs Fișa cu date TA205PA10R0J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Compoziţie Thick Film