TA205PA100RJE
OhmiteOhmite
TA205PA100RJE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA205PA100RJE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 100 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: TA205PA100RJE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA205PA100RJE
Număr parc TA205PA100RJE Producător Ohmite
Descriere RES 100 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31851 pcs Fișa cu date TA205PA100RJE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Compoziţie Thick Film