RC0S2CA6R80JT
OhmiteOhmite
RC0S2CA6R80JT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0S2CA6R80JT
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 6.8 OHM 5% 1/4W J LEAD
Foi de date: RC0S2CA6R80JT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RC0S2CA6R80JT
Număr parc RC0S2CA6R80JT Producător Ohmite
Descriere RES SMD 6.8 OHM 5% 1/4W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6726 pcs Fișa cu date RC0S2CA6R80JT.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serie RC Rezistenţă 6.8 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3916 J-Lead Alte nume RC0S2CA6R80JTR
RC0S2CA6R80JTTR
RC0S2CA6R80JTTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.164" (4.17mm) Caracteristici Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 6.8 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition