RC0S2CA6R80JET
OhmiteOhmite
RC0S2CA6R80JET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0S2CA6R80JET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 6.8 OHM 5% 1/4W J LEAD
Foi de date: RC0S2CA6R80JET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC0S2CA6R80JET
Număr parc RC0S2CA6R80JET Producător Ohmite
Descriere RES SMD 6.8 OHM 5% 1/4W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83990 pcs Fișa cu date RC0S2CA6R80JET.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serie RC Rezistenţă 6.8 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3916 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.164" (4.17mm)
Caracteristici Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 6.8 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Compoziţie Carbon Composition
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RC0S2CA6R80JT
RC0S2CA6R80JT
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 6.8 OHM 5% 1/4W J LEAD
In stoc: 6726 pcs
Descarca: RC0S2CA6R80JT.pdf
RFQ
RC0S2CA4R70JT
RC0S2CA4R70JT
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 4.7 OHM 5% 1/4W J LEAD
In stoc: 2899 pcs
Descarca: RC0S2CA4R70JT.pdf
RFQ
RC0S2CA6R80JE
RC0S2CA6R80JE