RC0S2CA20R0J
OhmiteOhmite
RC0S2CA20R0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0S2CA20R0J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD
Foi de date: RC0S2CA20R0J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RC0S2CA20R0J
Număr parc RC0S2CA20R0J Producător Ohmite
Descriere RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5258 pcs Fișa cu date RC0S2CA20R0J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serie RC Rezistenţă 20 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz 3916 J-Lead Alte nume RC0S2CA20R0JBK
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.164" (4.17mm) Caracteristici Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 20 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Compoziţie Carbon Composition
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RC0S2CA20R0JET
RC0S2CA20R0JET
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD