RC0S2CA15R0JE
OhmiteOhmite
RC0S2CA15R0JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0S2CA15R0JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 15 OHM 5% 1/4W J LEAD
Foi de date: RC0S2CA15R0JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC0S2CA15R0JE
Număr parc RC0S2CA15R0JE Producător Ohmite
Descriere RES SMD 15 OHM 5% 1/4W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22513 pcs Fișa cu date RC0S2CA15R0JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serie RC Rezistenţă 15 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz 3916 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.164" (4.17mm)
Caracteristici Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 15 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Compoziţie Carbon Composition
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RC0S2CA1K00JET
RC0S2CA1K00JET
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 1K OHM 5% 1/4W J LEAD
In stoc: 66177 pcs
Descarca: RC0S2CA1K00JET.pdf
RFQ
RC0S2CA100RJE
RC0S2CA100RJE
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 100 OHM 5% 1/4W J LEAD
In stoc: 22670 pcs
Descarca: RC0S2CA100RJE.pdf
RFQ
RC0S2CA15R0JET
RC0S2CA15R0JET
Descriere: RES SMD 15 OHM 5% 1/4W J LEAD