MC102827502JE
OhmiteOhmite
MC102827502JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC102827502JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 75K OHM 5% 1.5W 5025
Foi de date: MC102827502JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC102827502JE
Număr parc MC102827502JE Producător Ohmite
Descriere RES SMD 75K OHM 5% 1.5W 5025 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39914 pcs Fișa cu date MC102827502JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serie Macrochip Rezistenţă 75 kOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.142" (3.60mm)
Caracteristici High Voltage, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 75 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MC1075
MC1075
Producători: American Electrical, Inc.
Descriere: CONN FERRULE REEL 20 AWG GRY DIN
In stoc: 1231898 pcs
Descarca: MC1075.pdf
RFQ
MC102825005J
MC102825005J
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 50M OHM 5% 1.5W 5025
In stoc: 3786 pcs
Descarca: MC102825005J.pdf
RFQ
MC104522506FE
MC104522506FE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 250K OHM 1% 2.5W SMD
Descarca:
Descriere: RES SMD 75K OHM 5% 1.5W 5025