MC102827502J
OhmiteOhmite
MC102827502J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC102827502J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 75K OHM 5% 1.5W 5025
Foi de date: MC102827502J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC102827502J
Număr parc MC102827502J Producător Ohmite
Descriere RES SMD 75K OHM 5% 1.5W 5025 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4887 pcs Fișa cu date MC102827502J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serie Macrochip Rezistenţă 75 kOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume MC102017502J
MC102J-75K
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.142" (3.60mm) Caracteristici High Voltage, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 75 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MC102825005JE
MC102825005JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 50M OHM 5% 1.5W 5025
In stoc: 19737 pcs
Descarca: MC102825005JE.pdf
RFQ
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 750K OHM 5% 1.5W 5025
In stoc: 38132 pcs
Descarca: MC102827503JE.pdf
RFQ
MC1075
MC1075
Producători: American Electrical, Inc.
Descriere: CONN FERRULE REEL 20 AWG GRY DIN
Descarca: MC1075.pdf
Descriere: CONN FERRULE REEL 22AWG WHITE
Descarca: MC1050.pdf
MC102827502JE
MC102827502JE
Descriere: RES SMD 75K OHM 5% 1.5W 5025