LVK12R075DER
OhmiteOhmite
LVK12R075DER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LVK12R075DER
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.075 OHM 0.5% 1/2W 1206
Foi de date: LVK12R075DER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LVK12R075DER
Număr parc LVK12R075DER Producător Ohmite
Descriere RES 0.075 OHM 0.5% 1/2W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 262960 pcs Fișa cu date LVK12R075DER.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie LVK Rezistenţă 75 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume LVK12R075DERTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 75 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film