LVK12R047FER
OhmiteOhmite
LVK12R047FER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LVK12R047FER
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206
Foi de date: LVK12R047FER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LVK12R047FER
Număr parc LVK12R047FER Producător Ohmite
Descriere RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107791 pcs Fișa cu date LVK12R047FER.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie LVK Rezistenţă 47 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume LVK12R047FERCT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 47 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film