L25J60KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L25J60KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 60K OHM 5% 25W
Foi de date: L25J60KE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile L25J60KE
Număr parc L25J60KE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 60K OHM 5% 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10424 pcs Fișa cu date L25J60KE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serie 270
Rezistenţă 60 kOhms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Alte nume OHL25J60KE
OHL25J60KE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 60 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor