L25J5R0E
OhmiteOhmite
L25J5R0E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L25J5R0E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 5 OHM 5% 25W
Foi de date: L25J5R0E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L25J5R0E
Număr parc L25J5R0E Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 5 OHM 5% 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12149 pcs Fișa cu date L25J5R0E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serie 270
Rezistenţă 5 Ohms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets (not included)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 5 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound
Acoperire, Tipul carcasei Vitreous Enamel Coated
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
L25J6K0E
L25J6K0E
Producători: Ohmite
Descriere: RES CHAS MNT 6K OHM 5% 25W
In stoc: 13072 pcs
Descarca: L25J6K0E.pdf
RFQ
L25J5K0E
L25J5K0E
Producători: Ohmite
Descriere: RES CHAS MNT 5K OHM 5% 25W
In stoc: 11238 pcs
Descarca: L25J5K0E.pdf
RFQ
L25J5R0
L25J5R0
Descriere: RES CHAS MNT 5 OHM 5% 25W