L12J33KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L12J33KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 33K OHM 5% 12W
Foi de date: L12J33KE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L12J33KE
Număr parc L12J33KE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 33K OHM 5% 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12350 pcs Fișa cu date L12J33KE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) Serie 270
Rezistenţă 33 kOhms Putere (Wați) 12W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Alte nume OHL12J33KE
OHL12J33KE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 33 kOhms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor