L12J330E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L12J330E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 330 OHM 5% 12W
Foi de date: L12J330E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L12J330E
Număr parc L12J330E Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 330 OHM 5% 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16923 pcs Fișa cu date L12J330E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) Serie 270
Rezistenţă 330 Ohms Putere (Wați) 12W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Alte nume OHL12J330E
OHL12J330E-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 330 Ohms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor