212-11T3E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 212-11T3E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 11POS 20A 150V
Foi de date: 212-11T3E.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 174 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 174 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 212-11T3E
Număr parc 212-11T3E Producător Ohmite
Descriere SWITCH ROTARY 11POS 20A 150V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 174 pcs Fișa cu date 212-11T3E.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 150V
Stilul de terminare Solder Lug Serie 212
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 9.53mm Dia Alte nume OH212-11T3E
OH212-11T3E-ND
Forța de operare 35 ~ 81gfm Numărul de poziții 11
Numărul de poliți pe punte 1 Numărul de punți 3
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Indicele se oprește Fixed
Caracteristici - descriere detaliata Rotary Switch 11 Position SP11T 20A (AC/DC) 150VAC Panel Mount
Adâncimea din spatele panoului 157.20mm Ratingul curent 20A (AC/DC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Silver Alloy
Contactați Finish - Circuit pe punte SP11T
Unghiul de aruncare 30° Tipul actuatorului Flatted (6.35mm Dia)
Lungimea actuatorului 12.70mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
212-12
Producători: Ohmite
Descriere: SWITCH ROTARY 12POS 20A 150V