212-10T3E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 212-10T3E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 10POS 20A 150V
Foi de date: 212-10T3E.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 186 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 186 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 212-10T3E
Număr parc 212-10T3E Producător Ohmite
Descriere SWITCH ROTARY 10POS 20A 150V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186 pcs Fișa cu date 212-10T3E.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 150V
Stilul de terminare Solder Lug Serie 212
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 9.53mm Dia Alte nume OH212-10T3E
OH212-10T3E-ND
Forța de operare 35 ~ 81gfm Numărul de poziții 10
Numărul de poliți pe punte 1 Numărul de punți 3
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Indicele se oprește Fixed
Caracteristici - descriere detaliata Rotary Switch 10 Position SP10T 20A (AC/DC) 150VAC Panel Mount
Adâncimea din spatele panoului 157.20mm Ratingul curent 20A (AC/DC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Silver Alloy
Contactați Finish - Circuit pe punte SP10T
Unghiul de aruncare 30° Tipul actuatorului Flatted (6.35mm Dia)
Lungimea actuatorului 12.70mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
212-11T3
212-11T3
Producători: Ohmite
Descriere: SWITCH ROTARY 11POS 20A 150V
In stoc: 3803 pcs
Descarca: 212-11T3.pdf
RFQ
212-11T3E
212-11T3E
Producători: Ohmite
In stoc: 174 pcs
Descarca: 212-11T3E.pdf
RFQ
212-10E
212-10E
Descriere: SWITCH ROTARY 10POS 20A 150V
In stoc: 601 pcs
Descarca: 212-10E.pdf
212-11
In stoc: 512 pcs
Descarca: 212-11.pdf
212-11T2E
212-11T2E
In stoc: 222 pcs
Descarca: 212-11T2E.pdf
Producători: CNC Tech
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
In stoc: 14947 pcs
Descarca: 212-1-48-006.pdf
In stoc: 231 pcs
Descarca: 212-10T2E.pdf
Descarca: 212-10T3.pdf
212-10
In stoc: 651 pcs
212-10T2
212-10T2
In stoc: 232 pcs
Descarca: 212-10T2.pdf
In stoc: 544 pcs
Descarca: 212-11E.pdf
Descarca: 212-11T2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW