174-E15-213R001
NorCompNorComp
174-E15-213R001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 174-E15-213R001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.174-E15-213R001.pdf2.174-E15-213R001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
2560 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 174-E15-213R001
Număr parc 174-E15-213R001 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15668 pcs Fișa cu date 1.174-E15-213R001.pdf2.174-E15-213R001.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie 174-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 1174-115FEA
174E15213R001
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Brass
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub Culoare White
Spațierea spatelui 0.370" (9.40mm)