174-E15-211R241
NorCompNorComp
174-E15-211R241 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 174-E15-211R241
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.174-E15-211R241.pdf2.174-E15-211R241.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 174-E15-211R241
Număr parc 174-E15-211R241 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6823 pcs Fișa cu date 1.174-E15-211R241.pdf2.174-E15-211R241.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Serie 174-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 174-215FEA
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flansa Caracteristică Mating Side, Standard Screws (4-40) Caracteristici Mounting Brackets
descriere detaliata 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Brass
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub Culoare White
Spațierea spatelui 0.370" (9.40mm)