172-E15-213R011
NorCompNorComp
172-E15-213R011 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E15-213R011
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Foi de date: 1.172-E15-213R011.pdf2.172-E15-213R011.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 172-E15-213R011
Număr parc 172-E15-213R011 Producător NorComp
cantitate valabila 16228 pcs Fișa cu date 1.172-E15-213R011.pdf2.172-E15-213R011.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie 172-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 172E15213R011
2515FEA
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polyamide (PA6T), Nylon 6T Flansa Caracteristică Board Side (4-40)
Caracteristici - descriere detaliata 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal