172-E15-212-011
NorCompNorComp
172-E15-212-011 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E15-212-011
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Foi de date: 1.172-E15-212-011.pdf2.172-E15-212-011.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 172-E15-212-011
Număr parc 172-E15-212-011 Producător NorComp
cantitate valabila 22478 pcs Fișa cu date 1.172-E15-212-011.pdf2.172-E15-212-011.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated Serie 172-E
ambalare Tray Alte nume 2515FE
94E09F
94E09F-ND
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT) Flansa Caracteristică Board Side (4-40)
Caracteristici - descriere detaliata 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal