UVZ2E4R7MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ2E4R7MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ2E4R7MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ2E4R7MPD1TD.pdf2.UVZ2E4R7MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ2E4R7MPD1TD
Număr parc UVZ2E4R7MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 187562 pcs Fișa cu date 1.UVZ2E4R7MPD1TD.pdf2.UVZ2E4R7MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 62.4mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13540-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 4.7µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVZ2ER47MED1TD
UVZ2ER47MED1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.47UF 20% 250V RADIAL
In stoc: 1398137 pcs
Descarca: UVZ2ER47MED1TD.pdf
RFQ
UVZ2E4R7MPD
UVZ2E4R7MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL