UVZ2E470MHD1TO
NichiconNichicon
UVZ2E470MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ2E470MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ2E470MHD1TO.pdf2.UVZ2E470MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ2E470MHD1TO
Număr parc UVZ2E470MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80018 pcs Fișa cu date 1.UVZ2E470MHD1TO.pdf2.UVZ2E470MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 336mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13539-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF