UVZ2E221MRD
NichiconNichicon
UVZ2E221MRD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ2E221MRD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ2E221MRD.pdf2.UVZ2E221MRD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVZ2E221MRD
Număr parc UVZ2E221MRD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35544 pcs Fișa cu date 1.UVZ2E221MRD.pdf2.UVZ2E221MRD.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.787" Dia (20.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 960mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1420
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF