UVZ2E101MHH
NichiconNichicon
UVZ2E101MHH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVZ2E101MHH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UVZ2E101MHH.pdf2.UVZ2E101MHH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVZ2E101MHH
Număr parc UVZ2E101MHH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6857 pcs Fișa cu date 1.UVZ2E101MHH.pdf2.UVZ2E101MHH.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UVZ Ripple Current @ Low Frequency 365mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF