UVY1V103MRD
NichiconNichicon
UVY1V103MRD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVY1V103MRD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UVY1V103MRD.pdf2.UVY1V103MRD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVY1V103MRD
Număr parc UVY1V103MRD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25670 pcs Fișa cu date 1.UVY1V103MRD.pdf2.UVY1V103MRD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie UVY Ripple Current @ Low Frequency 2.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.0475A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12480
UVY1V103MRD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 10000µF