UVY1V102MHD1TO
NichiconNichicon
UVY1V102MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVY1V102MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UVY1V102MHD1TO.pdf2.UVY1V102MHD1TO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UVY1V102MHD1TO
Număr parc UVY1V102MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95721 pcs Fișa cu date 1.UVY1V102MHD1TO.pdf2.UVY1V102MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UVY Ripple Current @ Low Frequency 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 931.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12938-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF