UVY1HR47MDD
NichiconNichicon
UVY1HR47MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVY1HR47MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVY1HR47MDD.pdf2.UVY1HR47MDD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVY1HR47MDD
Număr parc UVY1HR47MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 342329 pcs Fișa cu date 1.UVY1HR47MDD.pdf2.UVY1HR47MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVY Ripple Current @ Low Frequency 7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16171
UVY1HR47MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 0.47µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVY1J101MPD1TA
UVY1J101MPD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 756555 pcs
Descarca: UVY1J101MPD1TA.pdf
RFQ
UVY1HR22MDD1TA
UVY1HR22MDD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 1703887 pcs
Descarca: UVY1HR22MDD1TA.pdf
RFQ
UVY1HR47MDD1TA
UVY1HR47MDD1TA
Descriere: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL