UVY1HR22MDD
NichiconNichicon
UVY1HR22MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVY1HR22MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVY1HR22MDD.pdf2.UVY1HR22MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVY1HR22MDD
Număr parc UVY1HR22MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1414648 pcs Fișa cu date 1.UVY1HR22MDD.pdf2.UVY1HR22MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVY Ripple Current @ Low Frequency 2.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.8mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 0.22µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVY1HR22MDD1TD
UVY1HR22MDD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL