UVR1H4R7MDD6
NichiconNichicon
UVR1H4R7MDD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1H4R7MDD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1H4R7MDD6.pdf2.UVR1H4R7MDD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR1H4R7MDD6
Număr parc UVR1H4R7MDD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1272773 pcs Fișa cu date 1.UVR1H4R7MDD6.pdf2.UVR1H4R7MDD6.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose