UVR1H4R7MDA
NichiconNichicon
UVR1H4R7MDA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1H4R7MDA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1H4R7MDA.pdf2.UVR1H4R7MDA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVR1H4R7MDA
Număr parc UVR1H4R7MDA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4413 pcs Fișa cu date 1.UVR1H4R7MDA.pdf2.UVR1H4R7MDA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose