UVR1H470MEA
NichiconNichicon
UVR1H470MEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1H470MEA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1H470MEA.pdf2.UVR1H470MEA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UVR1H470MEA
Număr parc UVR1H470MEA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5898 pcs Fișa cu date 1.UVR1H470MEA.pdf2.UVR1H470MEA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 310mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose