UVR1H3R3MDD1TA
NichiconNichicon
UVR1H3R3MDD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVR1H3R3MDD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UVR1H3R3MDD1TA.pdf2.UVR1H3R3MDD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVR1H3R3MDD1TA
Număr parc UVR1H3R3MDD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 293896 pcs Fișa cu date 1.UVR1H3R3MDD1TA.pdf2.UVR1H3R3MDD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVR Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-6099-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 3.3µF