UVK2V330MHD
NichiconNichicon
UVK2V330MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVK2V330MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Foi de date: 1.UVK2V330MHD.pdf2.UVK2V330MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVK2V330MHD
Număr parc UVK2V330MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64596 pcs Fișa cu date 1.UVK2V330MHD.pdf2.UVK2V330MHD.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UVK Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 384mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17345
UVK2V330MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 33µF