UVK2V2R2MED1TA
NichiconNichicon
UVK2V2R2MED1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVK2V2R2MED1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Foi de date: 1.UVK2V2R2MED1TA.pdf2.UVK2V2R2MED1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVK2V2R2MED1TA
Număr parc UVK2V2R2MED1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 794368 pcs Fișa cu date 1.UVK2V2R2MED1TA.pdf2.UVK2V2R2MED1TA.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UVK Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 48mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2.2µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2.2µF Aplicații General Purpose