UUR2A3R3MCL1GS
NichiconNichicon
UUR2A3R3MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUR2A3R3MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD
Foi de date: 1.UUR2A3R3MCL1GS.pdf2.UUR2A3R3MCL1GS.pdf3.UUR2A3R3MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUR2A3R3MCL1GS
Număr parc UUR2A3R3MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UUR Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 48.43mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9588-2
UUR2A3R3MCL1GS-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 3.3µF