UUR1V470MCL6GS
NichiconNichicon
UUR1V470MCL6GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUR1V470MCL6GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UUR1V470MCL6GS.pdf2.UUR1V470MCL6GS.pdf3.UUR1V470MCL6GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUR1V470MCL6GS
Număr parc UUR1V470MCL6GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UUR Ripple Current @ Low Frequency 94mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 156.98mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9586-6
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 47µF