UUG2G100MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2G100MNQ1ZD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUG2G100MNQ1ZD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 400V SMD
Foi de date: 1.UUG2G100MNQ1ZD.pdf2.UUG2G100MNQ1ZD.pdf3.UUG2G100MNQ1ZD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUG2G100MNQ1ZD
Număr parc UUG2G100MNQ1ZD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 400V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UUG Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 224mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tray
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose