UUG2E680MRQ6MS
NichiconNichicon
UUG2E680MRQ6MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUG2E680MRQ6MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD
Foi de date: UUG2E680MRQ6MS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UUG2E680MRQ6MS
Număr parc UUG2E680MRQ6MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3192 pcs Fișa cu date UUG2E680MRQ6MS.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.787" Dia (20.00mm)
Serie UUG Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 784mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 68µF Aplicații General Purpose