UUG0J222MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG0J222MNQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUG0J222MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.UUG0J222MNQ1MS.pdf2.UUG0J222MNQ1MS.pdf3.UUG0J222MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
450 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUG0J222MNQ1MS
Număr parc UUG0J222MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UUG Ripple Current @ Low Frequency 890mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0235A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2200µF Aplicații General Purpose