UUG0J682MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG0J682MNQ1ZD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UUG0J682MNQ1ZD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.UUG0J682MNQ1ZD.pdf2.UUG0J682MNQ1ZD.pdf3.UUG0J682MNQ1ZD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UUG0J682MNQ1ZD
Număr parc UUG0J682MNQ1ZD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UUG Ripple Current @ Low Frequency 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8975A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tray
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 6800µF Aplicații General Purpose